دستگاه لیزر فایبر دو میز کاوردار

دستگاه لیزر حکاکی,دستگاه لیزر حکاکی کوچک,دستگاه لیزر حکاکی خانگی,دستگاه لیزر حکاکی روی سنگ,دستگاه لیزر حکاکی روی فلز,دستگاه لیزر حکاکی و برش,دستگاه لیزر حکاکی سنگ قبر,دستگاه لیزر حکاکی دست دوم,دستگاه لیزر حکاکی روی پلاستیک,دستگاه لیزر حکاکی روی چوب,

دستگاه لیزر فایبر دو میز کاوردار

دستگاه لیزر فایبر دو میز کاوردار GS-3015CE/GS-6020CE یکی دیگر از دستگاه های لیزر برش فلزات می باشد که توسط شرکت پارت لیزر وارد گردیده است.این دستگاه لیزر فایبر دو میز کاوردار نیز مانند سایر دستگاه های لیزر برش فلزات دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد که در زیر به بررسی هریک از مشخصات دستگاه لیزر فایبر دو میز کاوردار می پردازیم.

مشخصات دستگاه لیزر فایبر دو میز کاوردار :

دستگاه لیزر فایبر دو میز کاوردار به صورت کامل با کاور پوشیده شده است و وجود کاور باعث جلوگیری از تابش و بازتاب لیزر و آسیب های مکانیکی برای اپراتورها می شود.
دستگاه لیزر فایبر دو میز کاوردار دارای دو میز جهت تعویض ورق که سرعت و راندمان کار را بالا میبرد به صورتی در هنگام برش یک ورق میتوان ورق دیگری را بر روی میز دوم قرار داد که به محضی که کار برش بر روی میز اول تمام شد میز دوم به صورت اتومات ورق دوم را لود میکند و دستگاه معطل جمع کردن تیکه های ورق برش خورده از روی میز نمیشود و در هنگام برش ورق دوم تیکه ورق اولی جمع میشود که در تیراژ بالا برش ورق ها سرعت کار بسیار بالا میرود.
سیستم جا به جایی هد دستگاه لیزر فایبر دو میز کاوردار با دقت بالا و سر و صدای بسیار کم.
شاسی دستگاه توسط جوش لیزرco2 دقیق و مستحکم جوش کاری شده است،شاسی دستگاه لیزر فایبر دو میز کاوردار در دمای بالا انلینگ شده تا در حین کار و فشار دچار جا به جایی و دفرمی نشود.
سروو موتور های فرانسوی SCHNEIDER و درایور های ژاپنی.
Fiber laser machine
رکوپنیون ATLANTA آلمان.
سورس فایبر لیزر(تامین کننده لیزر ) IPG که بهترین برند سورس لیزر در دنیا است که دارای ۲ سال گارانتی می باشد.
هد لیزر آلمانی که دارای برش بسیار تمیز و بدون پلیسه می باشد.
ریل های Hiwin تایوان که دارای دقت و استحکام بالایی می باشند.
دارای گیربکس های NEUGART آلمان که بسیار دقیق و دقت بالا می باشد.
دارای سیستم روغن کاری خودکار .
دارای سرتیفیکیت های CE,SGS,ISO.
دستگاه لیزر فایبر دو میز کاوردار نرم افزار حرفه ای که کارکردن با آن بسیار راحت می باشد و قابلیت طراحی و پیاده سازی انواع طرح ها را دارد.
مدل GS-3015CE/GS-4020CE/GS-6020CE
توان لیزر ۱۰۰۰W-10000W
محیط کاری ۳۰۰۰*۱۵۰۰MM/4000*2000MM/6000*15000mm
مصرف انرژی <18KW
ولتاژ کار ۳۸۰V 50Hz(60Hz)

0/5 ( 0 بازدید )
0/5 ( 0 بازدید )